Özel sektörde başarı tamamen müşterilere ve kazançlara bağlıdır. Özel sektörde yer alan yüzlerce firma ve şirket müşterilerinden gelen geri bildirimleri de görmek isterler. Çünkü müşteri memnuniyeti için müşteri geri bildirimleri de son derece önemlidir. Müşteri geri bildirimlerini analiz eden firmalar daha hızlı ve etkili bir iş için de harekete geçerler. Buna göre firmalar daha çok müşteri odaklı çalışacak olup müşteri memnuniyet anketleri üzerinden tüm geri dönüşlere göre işlerine yön verecektir.

Çünkü müşteri memnuniyet anketleri ile birlikte müşterilerinizin firmanız hakkındaki görüş ve düşüncelerine ulaşabilirsiniz. Bu sayede daha hızlı işlemler ile birlikte çalışmalarınıza daha aktif yön verebilir ve tamamen müşteri odaklı biçimde işlerinize odaklanabilirsiniz.

Self Anket Müşteri Memnuniyet Anketi

Güvenli ve kolay bir yazılım olan Self Anket ile birlikte anketlerinizi daha hızlı oluşturabilir ve online sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Müşteri anketi, online müşteri anketi gibi anketlerinizi düzenli olarak kontrol edebileceğiniz bu sistemde anket sonuçlarına da anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Bu sayede daha hızlı etkileşim alarak çalışmalarınıza yön vermeniz de mümkündür. Çünkü müşteri memnuniyet anketi ile birlikte müşterilerinizin firmanız hakkında yanlış ya da eksiklikleri belirtebilir ve bu sayede siz de çalışmalarınız için daha hızlı yön verebilirsiniz.

Anket Sonuçlarını Kolay Biçimde Analiz Etmeniz Mümkün

Online anket self anket müşteri memnuniyet anketi hasta anketi fotoğraflar
Online anket self anket müşteri memnuniyet anketi hasta anketi fotoğraflar

Son derece kolay bir kullanıma sahip olan yazılım sistemimiz üzerinde kurumsal bir mail aracılığı ile anketlerinizi gönderebilir ve yayınlandıktan sonra da anketleri sürekli olarak takip edebilirsiniz. Böyle hızlı ve güvenli bir hizmeti sunan Self Anket ayrıca hasta anketi ve online hasta anketi hizmetleri de vermektedir.

Çeşitli özel sektörlerden firmalar ya da hastaneler için hizmet standartlarını sürekli olarak artıran ve kaliteli hizmet anlayışına sahip olan Self Anket ile birlikte müşteri ya da hastalardan geri dönüşler almanız daha hızlı olacaktır. Bu sayede hem müşterilerinizin görüşlerine ulaşabilir hem de bu görüşleri değerlendirerek çalışmalarınıza daha iyi bir biçimde yön verebilirsiniz.

Siz de daha iyi bir müşteri memnuniyet anketi için Self Anket‘i tercih edebilirsiniz. Softmed Yazılım Güvencesi İle…