Dijital platformların çok geliştiği ve her şeyin teknolojiye döndüğü bu günlerde firmalar ve şirketler de artık dijital platformlar üzerinden çalışmalarını yapmaya başlamıştır. Buna göre birçok firma başarıya ulaşmak adına müşterilerinin memnuniyetlerini ölçmek, onların istediği yönde işlerini geliştirmek ister. Bu noktada online müşteri anketi ön plana çıkmaktadır. Çünkü anketler aracılığı ile müşterilerinizden firma ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve çalışmalarınızı bu yönde daha da ileriye taşıyabilirsiniz. 

Çoğu özel sektörde yer alan şirket ve firmalar bu yöntem sayesinde müşterilerden gelen geri bildirimleri analiz edip işlerine daha farklı bir boyut taşımıştır. İşlerini daha aktif hale getirerek tamamen müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalar gerçekleştiren firmaların da hem daha çok başarı hem de daha çok kazanç elde ettikleri de bir gerçektir. Buna göre firmaların anketlere yönelmesi ve anketler üzerinden müşterilerden gelen geri bildirimleri değerlendirmesi gerekmektedir.

Online Müşteri Anketi

Self Anket Hizmetleri, Online Müşteri Anketi

Anketlerinizin daha kaliteli, açık ve müşteriyi yormadan yapılabilmesi adına tercih edeceğiniz Self Anket, sizlere en iyi hizmetleri vermektedir. Buna göre anketleriniz müşterilere aktarılır, müşterileriniz anketlere cevap verir bu anket cevaplarının detayları tüm açıklığı ile birlikte sizlere ulaştırılır.

Siz de bu anket cevaplarını iyi biçimde analiz ederek nasıl bir yol haritası izleyeceğinizi belirlemiş olursunuz. Buna göre siz de anketlerinizi online platformlar üzerinden gerçekleştirmek adına Self Anket’i tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile birlikte tüm firmalara iyi hizmet veren Self Anket sayesinde siz de müşterilerinizden gelen geri bildirimleri en iyi biçimde değerlendirebilir ve işleriniz için yol haritası geliştirebilirsiniz.

Ayrıca Self Anket üzerinde sadece online müşteri anketi değil hasta anketi, online hasta anketi, müşteri memnuniyet anketi gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Buna göre sektörünüz ne olursa olsun müşteri ya da hasta odaklı çalışmalar gerçekleştiriyorsanız Self Anket tam da size göre!

Siz de Self Anket hizmetlerinden yararlanmak için öncelikle kurumsal mailiniz ile anketinizi Self Anket ile paylaşmanız daha sonrasında ise anket sonuçlarını değerlendirerek sonuçlar çıkarmanız gerekecektir.

Ücretsiz deneme paketimiz ile sizde deneyebilirsiniz… TIKLAYINIZ

Softmed Yazılım Güvencesi ile…