Birçok hastane, özellikle de özel hastaneler hastalarının daha iyi hizmet almasını ve bu noktada hastaların hastaneden ve sağlık çalışanlarından memnun kalmasını ister. Bu yönde çalışmalarına hız katan hastane yönetimleri her ne kadar çalışmalarını aktif biçimde devam ettirseler bile hastalardan gelen geri dönüşleri de öğrenmek isterler. Buna göre hasta anketi hastaneler için son derece önemlidir.

Hastaların hastane ve sağlık çalışanları ile birlikte verilen hizmetleri de değerlendirmesi adına anketlerin düzenlenmesi gereklidir. Bu anketlerden çıkan sonuçlara göre ise hastane yönetimi çalışmalarına daha hızlı yön katmakla birlikte iyileştirme çabalarına da girebilir. Hastaların memnun kalmadıkları her şey için daha fazla iş ve yatırım desteği de alabilirler. Buna göre daha başarılı olmak adına da ne gerekirse yapabilirler.

Hasta Anketi Self Anket

Hasta Anketi
Hasta Anketi

Hastanelerin hastalar üzerinde anket yapmalarını kolaylaştıracak birçok sistem arasında Self Anket de yer almaktadır. Self Anket yazılımı olabildiğince kolay ve kullanışlı olup tüm özel firmalar için hizmet veren bir yapıya da sahiptir. Ayrıca Self Anket sistemi üzerinden sadece hasta anketi değil online müşteri anketi, online hasta anketi, müşteri memnuniyet anketi ve müşteri anketi gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Bu hizmetlerden yararlanarak gerek müşterileriniz gerekse de hastalarınız üzerinden firma ya da hastaneler için tüm görüşlere ulaşmanız mümkündür.

Hastanelerin daha iyi hizmet vermesi açısından hasta görüşlerini önemsedikleri de bilinmektedir. Hasta görüşlerini önemseyerek bu görüşler üzerinden bir analiz yapmaları da Self Anket tarafından yararlanılacak hizmetler arasındadır. Kurumsal bir mail ile birlikte göndereceğiniz anketler Self Anket tarafından iyi biçimde hazırlanmakta ve anketlerin sonuçlarını da anlık olarak analiz etmeniz mümkündür.

Sizlere çeşitli imkanları sunan Self Anket sistemi ile birlikte anket yönetimi yapmanız oldukça kolaydır. Hastalarınızın tüm görüşlerini görüp değerlendireceğiniz bu sistem sayesinde daha kolay analiz yapabilecek ve çalışmalarınızı da buna göre daha da ilerletecek olmanız mümkündür.

Çeşitli paketler aracılığı ile hizmetine devam eden Self Anket üzerinden istediğiniz paketi uygun fiyatlara seçerek anket hizmetini alabilirsiniz. Böylelikle hastalar tarafından gelen geri dönüşleri de değerlendirebilirsiniz.

Ücretsiz deneme paketimiz ile sizde deneyebilirsiniz… TIKLAYINIZ

Softmed Yazılım Güvencesi ile…